Bitfactory wordt applicatie-ontwikkelaar

Bitfactory is een begrip in het Rotterdamse. Een webbouwer die mooie en uitgebreide websites en websoftware bouwt voor gerenommeerde bedrijven zoals Quooker, NOS, Gemeente Rotterdam en Tony Chocolonely.
De laatste jaren ontwikkelt Bitfactory steeds meer software die niet geclassificeerd kan worden als website, maar meer als complexe online bedrijfssoftware. Bedrijven automatiseren nu eenmaal steeds verder.
Eigenlijk is bijna ieder bedrijf steeds meer een technologiebedrijf aan het worden. Hierbij hoort vaak online software en worden interne processen gekoppeld aan externe informatie, vaak via het web of een app.
Sinds de zomer van 2016 coachen wij de directie van Bitfactory en vanaf januari 2017 hebben we een belang in Bitfactory. De eerste veranderingen in de strategie zijn een gevolg van onze inbreng.
Meer informatie: www.bitfactory.nl
Vind je dit een interessant artikel en wil je op de hoogte blijven?
Meld je dan nu aan voor de nieuwbrief. Of neem contact met ons op.
Meld je dan nu aan voor de nieuwbrief. Of neem contact met ons op.